Юлія Сугак
Мене звуть Юлія Сугак. Народилася я в місті Прилуки у 1993 році, коли буяв квітень. Мабуть,тому я й закохана у весну. Усе моє свідоме життя минуло (та й зараз минає) в найкращих у світі Прилуках – серед казкової природи, під неймовірно світлим небом, серед привітних людей. Я вдячна, що все це змусило мій талант –а разом з тим і захоплення – вирости. Ним стало малювання.

Григорій Володимирович Мисан
На протязі 10 років незмінним директором нашої школи був Мисан Григорій Володимирович. Педагогічний колектив школи №6 висловлює щирі слова вдячності Григорію Володимировичу за його чуйне, уважне ставлення до людей, толерантність, порядність, і за ту доброзичливу атмосферу, яка панувала у школі, коли він був директором...

Іван Кривошеєнко
З 1991 по 2000 рік в нашій школі навчався Іван Кривошеєнко.  Після закінчення школи він вирішив професійно зайнятись футболом. За свою ще недовгу кар'єру Іван встиг пограти в декількох клубах і на даний момент є основним гравцем ФК "Ворскла" Полтава. В 2006 році Іван став віце-чемпіоном Європи в складі молодіжної команди. Пропонуємо вашій увазі матеріал, який допомогла підготувати класний керівник Івана - Л.М.Страх.

Людмила Вікторівна Гриценко
Людмила Вікторівна - це окрема сторінка в літопису школи, якій вона віддала понад 20 років свого життя і як висококласний учитель-історик, і як талановитий директор школи. Пропонуємо до вашої уваги матеріал, підготовлений учителем нашої школи - Самотескул Наталією Василівною.

Черномаз Ірина Михайлівна
Черномаз І.М. народилася 3 вересня 1966 р. в м.Прилуки Чернігівської області. Освіта вища: закінчила Чернігівський педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка у 1992 році за спеціальністю "вчитель початкових класів".
Загальний педагогічний стаж - 24 роки.

Скупневська Людмила Василівна
Скупневська Людмила Василівна працює вчителем початкових класів Прилуцької спеціалізованої школи I-III cтупенів№6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій з 1993 року, має вищу кваліфікаційну категорію, звання "Старший вчитель".
Людмила Василівна має ґрунтовні знання, проявляє глибоку професійну компетентність, володіє новітніми формами і методами педагогічної діяльності.

Панаско Валентина Миколаївна

Рілова Людмила Олександрівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель географії Прилуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Олег Лень
Випускник школи 2006 року.
Член параолімпійської збірної України з футболу. Чемпіон  Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, 2016 р.
У 2012 році став гравцем національної параолімпійської збірної з футболу, у складі якої неодноразово ставав призером та переможцем міжнародних змагань, а саме:

Гордість ліцею

Стипендіати Президента України