Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Зв'язок з нами:
вул. Київська, 232,
м.Прилуки
Чернігівської обл.,
17510
8(04637)5-01-30
Погода
Події
Гості сайту
Посилання
Меню
   Я продовжую малювати, до того ж отримуючи величезне задоволення й надзвичайний заряд енергії. Натхнення шукаю в буденних речах, але найбільше – у природі. Чи це не диво?! Люблю Карпати, Соколиний Хутір, Хрещатик навесні, Прилуцьку театралку…
   Мене звуть Юлія Сугак. Народилася я в місті Прилуки у 1993 році, коли буяв квітень. Мабуть,тому я й закохана у весну. Усе моє свідоме життя минуло (та й зараз минає) в найкращих у світі Прилуках – серед казкової природи, під неймовірно світлим небом, серед привітних людей. Я вдячна, що все це змусило мій талант –а разом з тим і захоплення – вирости. Ним стало малювання.

   Плекали його змалечку вчителі й батьки. І досі серце наповнюється любов'ю, коли проходжу повз Прилуцьку школу мистецтв, що відкрила мені шлях у світ мистецтва і краси. А далі – конкурси, змагання, виставки, захоплені погляди й слова похвали… Упевнена, сподівання моїх учителів я виправдала.


   Крім того, захоплююсь іноземними мовами – англійською та французькою. Прагну пов'язати з ними майбутнє, хоча образотворче мистецтво назавжди залишиться зі мною.

   Також не можу не згадати про свою участь у програмі "Сприяння просвітницькій роботі "рівний – рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя" і звання "підліток-інструктор".
   Це ще далеко не весь перелік моїх досягнень та захоплень. Усе ж таки, я завжди прагну розширювати кругозір, спілкуватися з новими людьми, відвідувати цікаві місця, а в роботі – поставити мету та упевнено йти до її здійснення. Крізь терни до зірок!
Моя колекція
Сугак Юлія
Відеозвіт про нагородження Юлії Сугак премією ім. Л.Забашти
Роздрукувати сторінку
искать только по данному сайту