З 1979 року Григорій Володимирович працював у Прилуцькій загальноосвітній школі №6. Спочатку на посаді вчителя фізики, згодом – вчителем інформатики. Григорій Володимирович – мудрий і талановитий вчитель. Він учить своїх учнів не тільки гарно знати фізику й інформатику, а й бути цілеспрямованими, багато працювати, не коритися долі, бо ці риси притаманні йому самому. Учні Григорія Володимировича впевнено виступали га олімпіадах, підкреслюючи професіоналізм свого вчителя.

У 1996 році Григорій Володимирович став директором найбільшої у нашому місті школи. Хтось із філософів сказав: «Якщо хочеш дізнатися про людину все – дай їй владу». Своєю відповідальністю до роботи, чуйним, уважним ставлячись до людей, надзвичайною вимогливістю у першу чергу до себе Григорій Володимирович заслужив повагу і авторитет серед колег. Доля нагородила Григорія Володимировича енергією, хистом, жагою до всього нового. Його життя – це невтомний пошук дослідника, новатора.

З ініціативи Григорія Володимировича і завдяки його надзвичайній наполегливості уперше в нашому місті створено комп’ютерний клас. Директором розроблена програма «Впровадження інформаційних технологій в навчально-виховний процес ЗОШ І-ІІІ ступенів №6», яка стосувалася як безпосередньо школи, так і всіх шкіл міста. В грудні 2003 року була затверджена сесією міської ради, розроблена директором школи, програма «Впровадження інтерактивних технологій в навчально-виховний процес шкіл міста». На сьогодні ця цільова програма має своє продовження і бере участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. В разі її перемоги в конкурсі відкриються нові перспективи для школи, зокрема, почне реалізовуватись підготовчий етап створення на її базі спеціалізованої школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій. За його сприянням створили локальні мережі, які були об'єднані в регіональну мережу міста , підключену до Всесвітньої мережі Інтернет. Директором в кінці 2003 року виграно грант на придбання інтерактивної дошки SMART та мультимедійного проектора, що дозволило більш активно використовувати інформаційні технології на уроках.

Під керівництвом Григорія Володимировича школа неодноразово була переможцем і призером II туру предметних олімпіад, учні школи ставали переможцями й призерами ІІІ і ІV турів. У 2004-2005 навчальному році школа успішно пройшла атестацію навчального закладу, отримавши відзнаку. Директором школи ініційовано співпрацю із декількома навчальними закладами м. Києва.

З 20 березня 2007 року Григорій Володимирович працює на посаді радника міського голови. Педагогічний колектив школи №6 висловлює щирі слова вдячності Григорію Володимировичу за його чуйне, уважне ставлення до людей, толерантність, порядність, і за ту доброзичливу атмосферу, яка панувала у школі, коли він був директором. Шановний Григорію Володимировичу! Бажаємо Вам успіхів і професійних злетів на новій посаді. Ми вболіваємо за вас. Пам’ятайте у вас завжди є надійна група підтримки. Це ми – вчителі та учні школи №6.
   Григорій Володимирович Мисан народився 5 серпня 1950 року в мальовничому селі Дейманівка Срібнянського району Чернігівської області. З великою вдячністю Григорій Володимирович радує своїх батьків, які навчили його найголовнішому: поважати людей і шанувати працю, любити життя і цінувати кожну його мить, бути порядним і чесним насамперед із самим собою. У 1976 році Григорій Володимирович закінчив Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.Сковороди, отримавши спеціальність учитель фізики та математики.

Григорій Володимирович одружений. Ось уже більше 30 років у сім’ї Мисанів панує мир і злагода, кохання і вірність, взаєморозуміння і повага. Григорій Володимирович має прекрасну доньку, яка проживає в Києві.

Григорій Володимирович
Мисан