•    посада: вчитель початкових класів

•         кваліфікаційна категорія: вища

•         педагогічний стаж: 23 роки

•         освіта: вища, Чернігівський державний  педагогічний інститут  ім. Т.Г. Шевченка 1993 р.

Трудова діяльність:

17.08.88 - 12.08.89  -  вчитель початкових класів Сокиринської середньої школи;
12.08.89 - 01.09.91   - вчитель початкових класів Срібнянської середньої школи;
01.09.91 - 01.09.93  -   вихователь групи подовженого дня Прилуцької ЗОШ    I-III ступенів №6
01.09.93 - 06.06.96  -   вчитель початкових класів Прилуцької ЗОШ  I-III ступенів №6
04.09.96 - 01.09.2000 - вчитель фізичної культури в початкових класах  Прилуцької ЗОШ I-III ступенів№6
01.09.00 - 08.12.03 -     вчитель українознавства в початкових класах  Прилуцької ЗОШ I-III ступенів№6
08.12.03 по даний час - вчитель початкових класів Прилуцької ЗОШ  I-III ступенів№6, яка у 2008 році отримала статус  спеціалізованої школи з поглибленим вивченням  інформаційних технологій

Навчально - методична тема:
Формування громадянської свідомості молодших школярів засобами інтерактивного навчання

Нагороди, почесні звання:
Диплом учасника I туру Всеукраїнського огляду-конкурсу "Панорама творчих уроків-2005",
Грамота за підготовку переможця міського туру Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика 2011р.,
Диплом переможця Всеукраїнського конкурсу "Творчість освітян" 2011р.
Диплом від освітнього проекту "Щоденник.ua" за активну участь у Всеукраїнському  конкурсі "Читай і вигравай!" 2011р.

Для вчителя пріоритетним є навчання і виховання, яке будується на засадах гуманістичної та дитиноцентристської педагогіки, створенні творчих стимулюючих умов для розвитку особистості молодшого школяра як і на уроках, так і у позаурочній роботі. Вона активно залучає батьків до співпраці, до навчально - виховного процесу. Учні Людмили Василівни є
призерами та переможцями конкурсів:

• команда учнів - I місце у міському спортивному змаганні "Веселі старти" 1996р.
  • учні 3-Б - переможці літературного конкурсу журналу "Пізнайко" 2005р,
  • команда учнів - I місце у міському спортивному змаганні "Веселі старти" 2007р.
  • Марченко Дар`я - II місце у міському Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика 2010р.,
  • Чурін Андрій - III місце у міському шаховому турнірі 2011р;
  • Кузнєцова Анастасія - III місце у міському турнірі технічного моделювання 2011р;
  • Чурін Андрій, Прохорська Олександра - II місце у міському турнірі юних математиків 2011р;
  • Фесенко Владислав - переможець  Всеукраїнського  конкурсу "Читай і вигравай!" освітнього проекту "Щоденник.ua" 2011р.
  • команда учнів - III місце у міському спортивному змаганні "Веселі старти" 2012р.

Роботи учнів друкуються у Всеукраїнському художньо-публіцистичному виданні для школярів "Шкільний журнал" (2011-2012 р.)

Педагог постійно у творчому пошуку. Активно впроваджує передовий педагогічний досвід. І сама творчо працює.

• У 2004 році надруковано методичні рекомендації "Вивчення загальних відомостей про мову" у науково - методичному збірнику Ніжинського державного педагогічного університету, підготовлені Скупневською Л.В.;
  • 2006 рік "Розкажіть онуку" дидактичний матеріал "Природничий матеріал на уроках математики";
  • 2009 рік методичний посібник "Прислів'я та приказки на уроках української мови. Дієслово";
  • 2011 рік "Розкажіть онуку" друк  проекту-переможця Всеукраїнського конкурсу "Захисти ялинку"

Людмила Василівна є учасником і призером різноманітних конкурсів: переможець конкурсу
"Олімпійський урок" 2010р., переможець Всеукраїнського конкурсу "Творчість освітян" 2011р., учасник міського туру конкурсу "Мультимедійний урок", конкурсу "Панорама творчих уроків", "Вчитель-новатор", "Intel для майбутнього", I Всеукраїнського конкурсу "Творчий вчитель -обдарований учень".
   Проводить відкриті уроки для вчителів початкових класів міста, студентів педагогічного коледжу. Бере активну участь у шкільному методоб'єднанні, виступає із змістовними доповідями перед колегами. Людмила Василівна користується заслуженим авторитетом серед колег, батьків та учнів.

Скупневська Людмила Василівна працює вчителем початкових класів Прилуцької спеціалізованої школи I-III cтупенів№6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій з 1993 року, має вищу кваліфікаційну категорію, звання "Старший вчитель".
Людмила Василівна має ґрунтовні знання, проявляє глибоку професійну компетентність, володіє новітніми формами і методами педагогічної діяльності. Вона постійно в пошуку нових шляхів, засобів, які допомагають забезпечити повноцінний розвиток здібностей, потреб та інтересів учнів у всіх сферах їхньої діяльності.

Скупневська Людмила Василівна