Кривошеєнко Іван народився 11 травня 1984 року. З 1991 по 2000 р. навчався в нашій школі.  З дитинства захоплювався спортом, а особливо футболом. Іван ніколи не розлучався з м’ячем. Він був із ним завжди, і тільки випадала влучна нагода, хлопець збирав однолітків і грав в улюблену гру.
М’яч був для нього і другом, і помічником. Саме через м’яч Іванові частенько перепадало на горіхи і від батьків, і від вчителів. Але навчався хлопець добре, був активним на уроках, хвилювався, якщо не виходило те, чи інше завдання. Класний керівник пам’ятає його сором’язливе обличчя, сорочку в білу клітинку і високо підняту руку, яка свідчила, що Іван Кривошеєнко до уроку готовий.
Багато часу забирала секція футболу при дитячій-юнацькій спортивній школі. Тому в старших класах Іван, маючи певні результати, часто був на зборах та змаганнях, але, навіть, багатотижневі відрядження не заважали йому навчатися «відмінно» та «добре».
У нього завжди було багато друзів. Він створив класну футбольну команду, для якої був і активним гравцем, і тренером. Закінчував Іван середню освіту за межами рідного міста, але при слушній нагоді приїздив до своїх однокласників та ділився враженнями від побаченого та зробленого.
Футбольна кар'єра Івана складається досить вдало. На даний момент він є основним гравцем полтавської "Ворскли". В 2006 році Іван у складі молодіжної команди став віце-чемпіоном Європи.
Сезон
1999/02