Вся робота Панаско В.М. спрямована, на розвиток інтелектуальних здібностей дітей, підтримки бажання вчитися, допомогу учням досягти успіху.
     Валентина Миколаївна ретельно підбирає матеріали  для розумового навантаження, щоб не зникла зацікавленість дітей, вміло підтримує  вогник творчості в їхніх очах та душах. З цією метою  використовує  різні форми проведення уроку, наприклад ( "Інтегрований урок-гра (читання / українська мова / математика) "Зоряна година"; підсумковий інтелектуальний урок-гра із української мови "Що? Де? Коли?" та інші).
        Кожен урок, проведений Валентиною Миколаївною,  -  це цікава подорож з дітьми у світ науки, це і гра, і пізнання нового, і радість творчого пошуку. Це час зростання особистості учнів, їх розумового розвитку, творчого мислення, психологічного конфорту.  Зміст уроків  вчитель збагачує  за допомогою різноманітних інноваційних методів і прийомів: прийоми коментування, прийоми рефлексивної діяльності, проблемне навчання, пошукові методи, диференційоване різнорівневе навчання, інтерактивні методи навчання. Її  уроки відзначаються логічною завершеністю, мотивованістю, оптимальністю вибору форм і методів роботи.
       Валентина Миколаївна переконана, що дитина не тільки повинна засвоїти певну суму знань, а й навчитися спостерігати, порівнювати, виявляти взаємозв'язок між поняттями й міркувати. А добитися це можливо лише засобами, що активізують пізнавальну діяльність.
Тому значну увагу в навчально-виховному процесі вчитель приділяє  розвиткові пізнавальних інтересів дитини, адже завдяки їм формуються основні інтелектуальні вміння, необхідні для засвоєння знань, закладається основа для дальшого успішного оволодіння ними. Тому розвиває у своїх вихованців активну пізнавальну діяльність, зацікавлює різними видами завдань (пошуковими, логічними, ігровими).

Підвищення професійного рівня
o        Учасник третьої всеукраїнської сесії Відкритої педагогічної школи.  м.Київ.2005р.
o        Учасник Міжнародного фестивалю "Педагогіка ХХІ століття" м.Одеса 2005р.
o        Курси "Інтел  - Навчання для майбутнього"   2006р.
o        Участь у Педагогічному ярмарку 2010 р.
o        Голова міського МО

вчитель початкових класів
  • спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
  • звання - вчитель методист