Кожна людина тягнеться до рідного краю, краю, де вона народилася, провела своє дитинство, ходила до школи, бо рідний край  - це дорога серцю земля батьків, дідів, прадідів наших. Це край - мала батьківщина, де наше рідне місто Прилуки, яке розкинулося в обіймах річки Удаю. До дня міста у бібліотеці була відкрита виставка літератури.
Прилуки - рідне місто моє

Охорона природи, раціональне використання людиною її багатств - важлива загальнодержавна і загальнонародна справа. Охорона природи - обов'язок кожної людини. Успіх у цій справі залежить, перш за все від усвідомлення важливості цього завдання, від переконаності, вміння і звички постійно, на кожному кроці, оберігати рідну природу, лікувати ті рани, які вже  нанесено й не допускати нових.
Природа шукає друга

Щоденно в Україні під колесами автомобіля гине 1 дитина і зазнає пошкодження цілий клас. І більшість дітей, що постраждали від наїзду автотранспорту з власної вини, зазвичай взагалі жодного разу не знайомилися з Правилами дорожнього руху. Розповісти дітям, привчити їх з раннього дитинства, поважати та дотримуватись Правил дорожнього руху - це перш за все обов'язок батьків, вчителів і шкільного бібліотекаря.
Мить - це багато чи мало?

Слід пам'ятати, наркоманія - це не розкіше заняття, не балощі, не час проведений у компанії, а хвороба. Наслідками якої є важка інвалідність і передчасна смерть. Всі знають, що курити - здоров'ю шкодити. Також відомо, наскільки небезпечним для людини є алкоголь. Та найбільша небезпека у наркотиках - смертельна.
Я обираю здоровий спосіб життя

"Куточок духовної книги". Густинський монастир, Іосаф Бєлгородський, Іоан Шанхайський.
Шкільна бібліотека  - це не тільки інформаційний центр, але осередок мудрості та духовності

Поличка з краєзнавства

Тематична добірка книг розкриває історичне минуле нашої Батьківщини