З 2004 року в ліцеї запроваджено систему шкільного самоврядування. Учнівське самоврядування в навчально-виховному закладі – це педагогічно доцільний спосіб організації учнівського колективу. Він забезпечує комплексний вплив на учнів через їхнє залучення до усвідомленої й систематичної участі у житті школи.

В учнів з'являється можливість об'єктивно оцінити освітню діяльність школи. Цьому сприяють створені учнівські самоврядування:

• Центр "ДОЗВІЛЛЯ"
  • Міністерство дисципліни та порядку
  • Міністерство з охорони здоров’я та спорту
  • Міністерство інформації
  • Міністерство чистоти та благоустрою.

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧОГО САМОВРЯДУВАННЯ МАЄ СВОЇ ПОЛОЖЕННЯ:

Учнівське самоврядування - добровільне об’єднання учнів, надавання кожній дитині можливостей  самореалізуватися в дитячому колективі.

Засновниками учнівського самоврядування є учні 5-11 класів.

Члени учнівського самоврядування мають змогу набути соціального досвіду за такими напрямками:

Я – ЛЮДИНА

Я – ШКОЛЯР

Я – ПРОФЕСІОНАЛ

Я – ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ.

Учнівське самоврядування має двоступеневу структуру – загальношкільну і класну з чітким взаємозв’язком органів учнівського самоврядування.

ЗАКОНИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

• Закон правди. Запам’ятай – правда потрібна не тільки тобі, а й навколишнім людям. Будь правдивим!!!
  • Закон добра. Будь добрим до ближнього, і добро повернеться до тебе!!!
  • Закон турботи. Перш ніж вимагати увагу до себе, вияви її сам до когось. Пам’ятай про інтереси і потреби інших!!!
  • Закон милосердя. Тобі сьогодні добре, але поруч можуть бути люди, яким потрібна підтримка й допомога. Не забувай про них!!!
  • Закон пам’яті. Народ, який забуває свою історію, не має майбутнього!!!
  • Закон поваги. Якщо хочеш, щоб тебе поважали, поважай людську гідність інших!!!
  • Закон свободи. Кожна людина хоче бути вільною. Не забувай про свободу інших!!!
  • Закон сміливості. Сміливість кожного – успіх колективу. Будь сміливим!!!
  • Закон честі. Пам’ятай про свою духовну силу, благородство, гідність!!!