2007-2017
     З 2007 по 2009 роки директором школи була Гриценко Людмила Вікторівна. За цей період було відремонтовано шкільні коридори, їдальню.  Школа здобула статус закладу нового типу – спеціалізована школа нового типу.  Задумів було ще  багато, але, на жаль, їй не вдалося їх втілити.

З 2009 року школу очолює Колесник Олександр Васильович. За цей час зарекомендував себе як мудрий компетентний керівник, який здатний об’єднати навколо себе великий педагогічний колектив на плідну працю.

Протягом двох  років було відкрито третій кабінет інформаційних технологій, полагоджена електрична мережа, каналізаційна система.

Закінчилося будівництво шатрового даху.

Прилуцька спеціалізована школа № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій набуває авторитету в місті як заклад освіти нового типу. За цей період поліпшилася матеріально-технічна база: практично в усіх класних кімнатах замінені лампи на енергозберігаючі, відремонтовані й придбані нові меблі, дошки, встановлені пластикові вікна. За підтримки МОН України у рамках безоплатної допомоги Уряду Китайської Народної Республіки у 2013 році школа отримала 11одиниць комп'ютерної техніки. Це дало змогу облаштувати четвертий комп'ютерний клас. У рамках Національного проекту "Відкритий світ" у 2013 році для ефективної організації навчально-виховного процесу школа отримала 12 ноутбуків, 30 нетбуків, 30 планшетів, 5 мультимедійних комплексів, якими обладнані кабінети природничо-математичного циклу: географічний, математичний, хімічний, біологічний, фізичний.  За спонсорські кошти, кошти батьків придбані 7 телевізорів, 3 ноутбуки, проектор.

Прилуцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій продовжує співпрацю з школою-гімназією в м.Янків І ґміни Блізанов Великопольського воєводства. Здійснюється спілкування через електронну пошту, відбувається обмін листівками, подарунками. Діють програми обміну. Останній проект обміну "Краса Польщі й України  в живописі" відбувся в жовтні 2014 року. Делегація учнів та вчителів школи відвідала школу-гімназію в Янкові І.

Починаючи з 2013 року школа успішно реалізує національний проект "Інтелект України", який передбачає навчання академічно обдарованих та потенційно здібних дітей. Авторами цього новітнього навчального проекту є група науковців Інституту інноваційних технологій і змісту освіти. Серед них добре відомі в Україні доктор педагогічних наук, професор Харківського національного педагогічного університету І.В.Гавриш, доктор психологічних наук, директор Інституту проблем виховання АПН І.Д.Бех, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експерементальної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти С.В.Кириленко.

З метою популяризації інноваційної діяльності закладу на базі школи проведено цілий ряд методичних заходів обласного та регіонального рівня. А саме:
-  семінар заступників директорів опорних шкіл області з методичної роботи  закладів освіти нового типу на тему: "Упровадження в практику роботи ЗНЗ інформаційно-комунікаційних технологій", листопад 2012 р.;
- спільне засідання науково-методичної ради міського методичного центру та постійно діючого семінару директорів ЗНЗ "Участь закладу в реалізації Національного проекту "Відкритий світ" та науково-педагогічного проекту "Інтелект України",   лютий 2014 р.;
-  методичний міст   "Перспективний     педагогічний    досвід   у   освітньому  просторі м. Прилуки" для заступників директорів шкіл з НВР Прилуцького району, жовтень 2015 р.;
- методичний флешмоб "Інноваційна діяльність ЗНЗ м. Прилуки" для директорів шкіл Варвинського району, лютий, 2016 р.

Учні школи мають значні досягнення в предметних олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, змаганнях, турнірах різного рівня.  Щороку заклад має 25-30 переможців ІІ
(міського), 8-12 переможців ІІІ (обласного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів - членів МАН України. Найбільших успіхів досягли Іштукін Владислав ( Диплом ІІІ ступеня на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів - членів МАН України), Савченко Анна (Диплом ІІІ ступеня на ІV етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка), Яцько Яна (Диплом І ступеня на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання). Яна стала володаркою стипендії міського голови, та стипендії Президента України.

Знаковою подією в історії школи стала перемога нашого випускника Олега Леня на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро в 2016 році. Олег виборов звання чемпіона олімпіади у змаганнях з футболу.

Наша історія