1986-2007
   1986 рік для школи був визначним. Директор школи Силенко П.П. успішно поєднав професію вчителя з професією виконроба-будівельника, бо з березня зазначеного року було розпочате будівництво нового приміщення середньої школи № 6. Завдячуючи вагомій підтримці з боку міського комітету компартії України, міської Ради народних депутатів, педагогічного колективу школи та виробників БМУ „Промжитлобуд № 2”, школа була зведена у вересні 1986 року.

У 1986 році школа № 6 знаходилася за новою адресою по вулиці Леніна, 232. 1 вересня директор школи Силенко Павло Пилипович одержав від будівельників символічний ключ. Школу збудовано в надзвичайно короткий термін за шість місяців у рік XXVII з’їзду КПРС.

Школа має сучасну матеріально-технічну базу, бо збудована за відповідним проектом. Площа шкільної садиби – 1,7 га.. Приміщення типове, площа - 5507 м2; має 30 класних кімнат, площа яких 1735,4 м2; 12 навчальних кабінетів, площа - 778,2 м2; 5 лабораторій, їх площа - 91,7 м2; 3 майстерні, площа яких 176,2 м2; їдальня площею 274 м2; спортивний зал площею 292,3 м2; спортивний майданчик - 2500 м2.

У 1988 році в школі № 6 був відкритий перший у місті комп’ютерний клас. У 1991 році школа приймала участь у спільному із американською фірмою ІВМ проекті „Пілотні школи”.

Із визначним авторитетом крокує в майбутнє педагогічний колектив школи № 6, який очолював з 1996 по 2007 рік Заслужений учитель України Григорій Володимирович Мисан. Це почесне звання йому присвоєно в 1998 році.
   Школа стала базовою в області з вивчення інформатики. Сам він бере участь у всіх читаннях, семінарах, конференціях зі свого фаху. Отож і почесного звання удостоєний за вагомий вклад у становленні основ інформатики та обчислювальної техніки як загальноосвітнього предмету в середній школі.

В 2000 році за підтримки Народного депутата України Шпига Ф.І. школі було подаровано 14 комп’ютерів GoldStar.

В 2003 році у рамках міської програми комп’ютеризації шкіл школа отримала 16 нових комп’ютерів Eletek.

Працюють обладнані кабінети української мови, української літератури, зарубіжної літератури, фізики, хімії, математики, історії, біології, народознавства, іноземних мов, графіки, музики та інші. Це сприяє піднесенню навчально-виховного процесу. Прекрасні умови створені для наймолодших. У класних та спальних кімнатах діти поєднують навчання з грою та відпочинком. У приміщенні школи працюють чудово
обладнані майстерні з деревообробки, слюсарна, швейна, кабінет обслуговуючої праці. Особливою гордістю школи є комп’ютерний клас, де проходять уроки інформатики, факультативні заняття, а також комп’ютерні ігри під час канікул.
Наша історія