Скільки про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен з нас вважає, що ця хвороба існує деінде, тільки не поруч з нами - не в нашому місті, не в нашій області, не в нашій країні.
Проте статистика річ уперта: кожен 100-й мешканець України - ВІЛ інфікований. За даними ООН, щороку СНІД - "чума ХХІ століття" забирає життя 5 млн. осіб. Зараз на планеті близько 150 млн. інфікованих. Це тільки офіційна статистика.
     Україна входить в п'ятірку країн світу за темпами поширення цієї хвороби. Зараз в Україні ВІЛ, СНІД інфікованих  біля 200 тис. осіб. Абсолютна більшість інфікованих особи віком 20-39 років.
Члени учнівського самоврядування нашої школи не стали осторонь цієї проблеми, тому були ініціаторами акції на вулицях міста "СНІД - чума ХХІ ст.". Перша група учнів займались інформуванням людей за допомогою листівок та буклетів. Друга група проводила опитування жителів мікрорайону.  Кожен учасник акції мав змогу залишити відгуки, серед яких найчастіше зустрічались слова "я за життя без СНІДу". Яскрава червона стрічка стала символом небайдужості та підтримки.
     Хочеться вірити, що Бог нас почує і втілить в життя мрії підростаючого покоління задля здорового та щасливого майбутнього!

СНІД - чума ХХІ ст.
Розповісти друзям...