Обласний семінар – практикум для заступників директорів опорних шкіл з методичної роботи
     27 листопада 2012 року на базі Прилуцької спеціалізованої школи І-Ш ст. №6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів опорних шкіл з методичної роботи з проблеми «Упровадження в практику роботи ЗНЗ інформаційно-комунікаційних технологій».

Мета семінару: познайомити учасників семінару з методикою проведення інноваційних форм організації науково-методичної роботи шляхом впровадження інформаційних технологій, сприяти популяризації перспективного педагогічного досвіду вчителів школи по використанню інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі, підвищити рівень психолого-педагогічної культури, професійної компетентності педагогів. Кількість учасників семінару 40 чоловік.

Під час семінару були розглянуті питання: використання сучасних інформаційних технологій в управлінській діяльності та навчально-виховному процесі, становлення та особливості роботи спеціалізованого навчального закладу, упровадження ІКТ у практику методичної роботи, презентація роботи школи молодого вчителя. На семінарі також були продемонстровані фрагменти майстер-класу з проблем  «Інноваційні методи на уроках математики в школі І ст.», «Причини неуспішності учнів та шляхи їх подолання», «Психологічні аспекти управлінської діяльності», педагогічний вернісаж презентацій творчих лабораторій вчителів з використанням ІКТ.

В семінарі брали участь заступник начальника управління освіти Прилуцької міської ради – Вовк С.М., заввідділом координації діяльності методичних кабінетів(центрів) ЧОІППО ім.К.Д.Ушинського – Донець Т.П.,  методисти даного відділу Пригодій Т.М., Ющенко Ю.М., завідуюча міським методичним центром м. Прилук – Чернякова С.М., заступники директорів обласних опорних шкіл з методичної роботи, адміністрація та педагоги школи.

За матеріалами сайту http://choippo.edu.ua
Розповісти друзям...