Шкільний євроклуб "Співдружність"
    Сьогодні ні в кого немає сумнівів, що прийняття України до Європейського Союзу не відбудеться саме по собі. Цей процес вимагає кардинальних змін у всіх сферах життя країни: економічній, політичній, соціальній. Але чи зрозумілими є євроінтеграційні пріоритети держави її пересічним громадянам? Особливо гостро стоїть завдання формування в школярів, громадян України, осмисленого, відповідального вибору майбутнього своєї держави. Шлях до європейського майбутнього, яке у більшості громадян асоціюється з добробутом, торжеством прав людини, відчуттям захищеності й реалізацією демократичних цінностей, безсумнівно, починається зі школи. З метою реалізації цих завдань з 2006 року в нашому закладі працює європейський клуб "Співдружність". Очолює його  заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель географії Рілова Людмила Олександрівна. Робота клубу носить як теоретичний, просвітницький, так і прикладний характер. У практиці - лекції й бесіди на тему євроінтеграційних процесів у державі, участі України в цих процесах; круглі столи, тренінги, конференції, що пропагують європейський спосіб життя, знайомлять учнів з історією Європейського Союзу; участь у реалізації міжнародних програм тощо.

Засідання клубу проходять у кабінеті географії,  актовій залі ( у залежності від виду діяльності учнів).  У роботі клубу використовуються сучасні інтерактивні методи, комп'ютерні  технології. Серед них: "Мозкова атака", "Прес", "Займи позицію", "Мікрофон", участь учнів у проектній діяльності, створення комп'ютерних презентацій. Так, протягом цього навчального року школярі працюють над створенням проектів "Наші випускники за кордоном".
Застосування цих методів сприяє поглибленню знань учнів із шкільних дисциплін, виробленню в них власних цінностей, громадянської свідомості, створює атмосферу співробітництва, творчої взаємодії учитель - учень, готує дітей до самостійного життя.
Робота клубу має відповідне  методичне забезпечення: програму, різноманітні літературні джерела, картографічний матеріал, мультимедійний комплекс, яким обладнано кабінет географії, вільний доступ до мережі Інтернет.

Традиційними в школі стали святкування Днів Європи в Україні, Європейських тижнів місцевої демократії: оформляються стінгазети, виставки, проводяться вікторини, конференції, тренінги, круглі столи, що пропагують європейський спосіб життя, глибше знайомлять учнів із самим Європейським Союзом та його членами. До проведення таких Днів залучаються не лише члени клубу, а й усі учні школи.

Особливе місце в роботі клубу займає реалізація спільного проекту Польсько-Української Співпраці "Разом".  Так, протягом 2006-2015 р.р. відбулося шість обмінів делегаціями польських та українських школярів. Чотири рази учні Прилуцької СШ № 6 відвідали школу в польському містечку Янків-І у рамках програм "Польща й Україна - єдина слов'янська родина", "Життя - театр і ми в ньому актори", "Спорт і здорове харчування - запорука доброго гумору", "Краса Польщі й України в живописі". Двічі до прилуцьких дітей  завітали польські побратими в рамках Програми співпраці шкіл європейських країн. Програми фінансуються  Центром народної культури Польщі у Варшаві за підтримки Європейського Союзу.  Така робота дозволяє не лише теоретично, а й на практиці побачити переваги європейського способу життя, глибше пізнати свої слов'янські корені; сприяє розвитку молодіжної дипломатії.

Показником дієвості клубу є й те, що з кожним роком збільшується кількість учнів школи, які їдуть навчатися за кордон. Так, двоє минулорічних випускників Руденок Олег та Хантіль Антон є студентами польських вишів.

З ініціативи євроклубу спеціалізована школа № 6 пройшла конкурсний відбір у рамках проекту "Відкрита Польща" і потрапила до числа 100 навчальних закладів України, які з 2014 року розпочали співпрацю  із Фундацією Central European Academy Studies and Certification.

Євроклуб
Європейський вибір України