Нова українська школа

Уроки безпеки у бомбосховищі

Майстерня до дня Св.Миколая

Бабусина хустка

Голодомор в Україні 1932-33 р.р.

Великодні вітання військовим

Тиждень езпеки дорожнього руху

Накази та нормативні документи

Учні 8-Б класу та 5-х класів Прилуцького ліцею №6 на уроках "Здоров'я, безпека, добробут" та виховних годинах виготовляють брелоки зі світлоповертальними елементами та носять їх в темну пору доби, щоб бути видимими і залишатися в безпеці.

Готуємся до Великодня

Учні 5-А класу створювали цікаві, анімовані творчі проекти в середовищі Scratch до Великодня, знайомилися із традиціями свята, активно працювали в групах.

Бережіть себе, наші Янголи-Охоронці у військовій формі... Зворотній зв'язок від наших захисників для учнів 5-А класу

Учні 5-А класу день здоров'я провели з користю, вчилися готувати смачні перекуси, красиві та оригінальні канапки

Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки

4 квітня - Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки. В Україні пройшов радіодиктант для дітей, присвячений безпечній поведінці з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучав голосом Пса Патрона із популярного мультфільму.

Всесвітній день казки

20 березня - Всесвітній день казки! Казка вчить , як на світі жить- говорить народна мудрість. Казка є, була і буде джерелом інформації, мотиватором поведінки, зразком, ідеалом, можливістю помріяти, пофантазувати, повірити, захотіти зробити.

Пізнавальні зустрічі

Працівниця Прилуцького краєзнавчого музею Степаненко Ольга Петрівна провела з учнями 5-А, 5-В та 2-А класів цікаві природничі зустрічі, розповіла про водні ресурси Прилуччини, тваринний і рослинний світ місцевих водойм, неймовірні факти і легенди.

Знання про ризики вибухонебезпечних залишків війни можуть врятувати життя. Спеціалісти з інформування щодо ризиків вибухонебезпечних предметів Данської Ради у справах біженців (DRC) проводять заняття для учнів 5-х класів у нашому навчальному закладі.

Як пам'ять про тих, хто дав лік поколінням,
хто корінь могутній зміцнив,
хто люблячим серцем і чистим сумлінням
дверцята у світ відчинив.

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Наймасштабнішим з них був голодомор 1932-1933 років. Голодомор в Україні визнаний геноцидом на законодавчому рівні і в судовому порядку.

Відофрагменти з уроків фізкультури у 5-их класах