Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Події
Гості сайту
Посилання
Меню
искать только по данному сайту
Національно-патріотичне виховання


   29 січня 1918 року біля невеличкої станції Крути на Чернігівщині сталась трагедія, яка сколихала, пробудила всю Україну. У цей день жменька юнаків у нерівному бою віддала своє життя, але відстояла честь України...
Пам'ятай про Крути...   День соборності України - свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.  
   В цей день в школі відбулася низка заходів (відкриті години спілкування, концертні програми, демонстрації патріотичних відеороликів, танцювальні флешмоби, виставки дитячих малюнків).
День соборності України   Учениця 7-А класу Ігнатенко Аліна під керівництвом учителя образотворчого мистецтва Діденко О.М. підготувала власні роботи  для участі у міській виставці "Діти за мир в Україні".
Добре, що у юної художниці є можливість передати свої почуття та переживання за долю країни у малюнках.

Діти за мир в Україні   (до Дня Гідності і Свободи, проведений педагогом-організатором Купрієнко Ю.О.)

   Захід проведений з учнями 11-А класу. Їм були запропоновані різні форми роботи. Наприкінці всі присутні виготовили колажі, які будуть передані прилучанам в зону АТО.
Позакласний захід "Удар тримає Україна…"
   Протягом 17.11. - 21.11. 2014 року бібліотекарями школи (Нікітіна Н.І., Гладка Л.П.) була оформлена тематична виставка, присвячена Дню Гідності та Свободи.
   Президент України документально засвідчив і підписав Указ про це свято, яке українці віднині і навіки будуть відзначати 21 листопада.

Тематична виставка до дня гідності та свободи


   Акція "Запали свічку пам`яті" відбулася у День пам'яті жертв голодоморів, тобто 22 листопада. Традиційно о 16.00 пам'ять загиблих під час геноциду українського народу вшановують хвилиною мовчання та встановлюють запалену свічку на підвіконня.


Запали свічку пам`яті   13 лютого 2015 року в Прилуцькій СШ І-ІІІ ст. № 6 з учнями 10-11 кл. проведена відкрита година спілкування "Болить в душі Афганістан…"
    Були присутні: Д.В.Барнаш -міський голова, Вовк С. М. - начальник управління освіти, Александрова О. В. - завідувач сектором з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю міської ради, Сегеда Т. М. - радник міського голови, Нежиборець В. В. - учасник афганської війни.


Болить в душі Афганістан…     Тиждень з 16 по 20 лютого в школі був проведений під девізом "Допоможемо українській армії!". Педагогічний та учнівський колективи підтримали ініціативу заступника міського голови Даценка Д. В. і долучилися до підготовки маскувальних сіток для солдатів передової на Сході. Крім цього була зібрана волонтерська допомога - теплі речі та продукти харчування.
Допоможемо українській армії   Саме під таким девізом 17 вересня біля меморіалу "Жертвам фашизму" було проведено патріотичний урок, на якому були присутні педагогічний та учнівський колективи школи, а також люди, які знають про події війни найбільше - ветерани.


Вічна слава безсмертю хоробрих, які кличуть на подвиг живих...


   28 жовтня 2015 року наша держава  відзначає День визволення України від нацистських загарбників.
    У школі проведено ряд позакласних заходів, присвячених цій даті.Не маємо права забути…


    Напередодні нового державного свята - Дня Гідності та Свободи, яке за Указом Президента України Петра Порошенка віднині і навіки відзначається 21 листопада, у спеціалізованій школі № 6 було проведено ряд заходів  (загальношкільна лінійка під гаслом "Заплач,Україно, ти втратила справжніх героїв. Посміхнися,Вкраїно, вони справді у тебе були…" , танцювальний флешмоб, тематичні години спілкування, відкритий діалог за участі воїна АТО Олександра Фесака).                                

День Гідності та Свободи


    4 грудня в школі було проведено ряд заходів, присвячених Дню Збройних сил України з метою виховання  в учнів патріотичних почуттів,  спонукання особистості до осмислення себе як частинки великого українського народу, пробудження національної самосвідомості, розвитку розумових та фізичних здібностей, кмітливості і спритності. У 1-В класі (Коробка Т. А.) на святі був присутній тато учня Малько Микола Костянтинович, який мужньо захищав Східні кордони України.

День Збройних сил України


Учні  взяли участь в акції "Діти воїнам АТО"