День Збройних сил України
          4 грудня в школі було проведено ряд заходів, присвячених Дню Збройних сил України з метою виховання  в учнів патріотичних почуттів,  спонукання особистості до осмислення себе як частинки великого українського народу, пробудження національної самосвідомості, розвитку розумових та фізичних здібностей, кмітливості і спритності. У 1-В класі (Коробка Т. А.) на святі був присутній тато учня Малько Микола Костянтинович, який мужньо захищав Східні кордони України. Він підготував для майбутніх захисників нашої незалежності слова-настанови, а також продемонстрував рівень своєї військової майстерності. Яскравими та емоційними стали свята завдяки номерам художньої самодіяльності, колоритним костюмам та дружній атмосфері.

Розповісти друзям...