18 січня у залі ЦТДЮ відбувся фестиваль КВК серед педагогічних працівників. Нашу школу представила команда "НАТС", до складу якої ввійшли: Купрієнко Ю.О.(педагог-організатор), Назарина Ю.М. (психолог), Шкібтан Я.М. (вчитель початкових класів), Золотухіна Л.М. (вчитель математики), Діденко О.М.(вчитель образотворчого мистецтва), Бурдюг С.В. та Хорт Є.Г. (вчителі інформатики). Ком’ютерну допомогу надали Ведмідська Н.М. (вчитель інформатики) та Господ Євген (учень 9-В класу).
   Даний фестиваль був проведений з метою підтримки творчих здібностей педагогічних працівників, розширення і зміцнення взаємозв’язків між творчими колективами.
Кожна команда представила оригінальний міні-виступ на тему "Любов панує в місті". Компетентне жюрі визначили переможців, які були нагороджені грамотами управління освіти Прилуцької міської ради та грошовими винагородами.
  Виступ нашої команди завоював ІІ місце!!! Щиро вдячні жюрі за визнання, а глядачам за підтримку та гучні оплески!
  Учасникам шкільної команди КВК нових творчих злетів та звершень! Так тримати!!!
Ми в трійці найкращих!
Розповісти друзям...