Природа не втратила для нас своєї величезної цінності і як першоджерело матеріальних благ, і як невичерпне джерело здоров'я, радості, любові до життя і духовного багатства кожної людини.

В.Сухомлинський

Екологічне виховання в школі
      Члени учнівського самоврядування (Оніщенко Валерія та Пироженко Юлія) розділяють думку великого педагога, який називав природу ''музикою життя'': «Людина стала людиною тоді, коли вона вперше почула шелест листя, дзюркотіння веселого струмочка, дзвін срібних дзвіночків у бездонному літньому небі, завивання хуртовини за вікном, лагідних плюскіт хвиль і урочисту тишу ночі ,- почула і завмерла, слухає сотні і тисячі років чудову музику життя».
   На жаль, не кожен береже красу навколишнього середовища, створену Богом. У сучасному світі існує дуже багато екологічних проблем. Наше рідне місто не є виключенням. Які ж негаразди екологічної ситуації Прилук турбують учнів нашої школи дізнавались члени учнівського активу, а також були роздані інформаційні листівки жителям мікрорайону та школярам.
   Маємо надію, що учні змогли достукатись до свідомості добросовісних громадян!
Цікаво, щось зміниться ?..
Розповісти друзям...