З 02 по 06травня 2019 року у м. Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
   Двоє учнів нашої школи захищали свої роботи:
   Аблясова Анна,  учениця 10-А класу в секції "Комп'ютерні системи та мережі";
   Паламарчук Олег, учень 11-А класу в секції "Історія України".
   Відмінно виступив Паламарчук О., продемонструвавши високий рівень в написанні контрольної роботи з профільного предмету та в презентації наукового дослідження  "Культурне життя на Прилуччині в період нацистської окупації" (науковий керівник Куліненко Н.В.). За перемогу він нагороджений Дипломом ІІІ ступеня.
   Аблясова А. демонструвала роботу 3D-принтера, який вона створювала власноруч разом із науковим керівником Бурдюгом С.В. Даний проект був високо оцінений компетентним журі. Аня нагороджена Дипломом учасника конкурсу.
   Вітаємо юних науковців та їх вчителів! Бажаємо нових творчих злетів, реалізації всього запланованого. Пишаємося вашими успіхами!

Вітаємо юних науковців!