Перемоги учнів школи в інтелектуальних змаганнях
    Завершився ІІ етап Всеукраїнських  олімпіад з навчальних предметів. Команда школи була делегована 65 учнями, які вибороли 30 дипломів (46% від загальної кількості учасників, 16,5% від загальної кількості дипломів, які отримали учні шкіл міста). Із них: 12 дипломів І ступеня, 8 - ІІ ступеня, 10 - ІІІ ступеня. Найкращі результати показали учні з предметів: українська мова, математика, географія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання - по 3 дипломи; французька мова, біологія, російська мова - по 2 дипломи. По 1 диплому вибороли школярі з англійської мови, німецької мови, фізики, астрономії, екології, економіки.

Високу результативність продемонстрували учні, які мають по 2 дипломи: Яцько Яна (11-А клас) - з української мови та трудового навчання, Тригуб Роман (11-А клас) - з біології та екології,  Шматко Вікторія (10-Б клас) - з географії та інформаційних технологій, Лісовець Карина (8-Б клас) - з інформатики та інформаційних технологій, Гоголь Денис (8-Б клас) - з біології та економіки, Скудний Кирило (8-Б клас) - з географії та німецької мови, Тютюнник Анастасія (6-Б клас) - з української мови та математики.

Учень 10-А класу Пономаренко Сергій виборов ІІІ місце у Всеукраїнській Інтернет олімпіаді з економіки, яка проводилася Міжнародним університетом фінансів спільно з Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського", учитель Пономаренко В.Б.
Найбільшу кількість учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів підготували вчителі Сугак Г.М. (з англійської та французької мови ), Хобот Г.В. (з біології та екології ), Бурдюг С.В. ( з інформатики та ІКТ ) - по 3 переможці; Янко О.В. (з української мови та літератури), Влахно Н.О.(з фізики та астрономії),  Дротянко Н.В. ( з трудового навчання), Страх Л.М. ( з російської мови та літератури), Рілова Л.О. (з географії), Пономаренко В.Б.( з географії та економіки), Кривенко П.А. (з інформатики та ІКТ )  - по 2 переможці.

Учні школи брали участь в інтелектуальних конкурсах, турнірах. Переможцями ХІ обласного конкурсу учнівської комп'ютерної творчості стали: у номінації "Комп'ютерна презентація педагогічного призначення" диплом ІІІ ступеня отримала Вовк Марія - учениця 5-В класу, учитель Бурдюг С.В., у номінації  "Педагогічні програмні засоби" Іштукін В. - учень 11 класу нагороджений дипломом ІІІ ступеня, учитель Бурдюг С.В. У Обласному конкурсі комп'ютерної графіки "Територія дитинства"  ІІ місце посіла учениця 10-А класу Костриця Марина,  учитель Кривенко П.А. Переможцями міського етапу обласного конкурсу на кращу комп'ютерну презентацію англійською мовою стали Коваленко Злата - учениця 3-А класу, учитель Чала С.В., Гаврилов Роман - учень 7-А класу, учитель  Гаврилова Т.Ю.

Традиційно добре виступають юні математики. Переможцями та призерами міжшкільного математичного турніру, присвяченого пам'яті Г.Вороного,  що проводився  на  базі гімназії № 1, стали команди  учнів 4-их класів - І місце, учителі Панаско В.М., Дука І.В.; 5-их класів - ІІ місце, учитель Чірва О.В.; 7-А класу - ІІІ місце. учитель Кривошей І.О
     Переможцями міського етапу ХVІІ Міжнародного  конкурсу з української мови ім.П.Яцика стали  Чижик Вікторія, учениця 3-В класу - ІІ місце, учитель Грицкевич Л.В., Петрик  Валерія, учениця 7-А класу - ІІ місце, учитель Самотескул Н.В., Аблясова Анна, учениця  7-А класу - ІІІ місце, учитель Янко О.В., Прохорська Олександра, учениця 8-В класу - ІІ місце, учитель Самотескул Н.В., Яцько Яна,  учениця  11-А класу - ІІ місце,  учителі         Каліш Л.В., Ворожбіт Л.В.

Здобули перемогу в міському етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка Тютюнник Анастасія, учениця 6-Б класу - І місце,  учитель Мусієнко Л.А., Аблясова Анна, учениця  7-А класу - ІІ місце, учитель Янко О.В., Прохорська Олександра - учениця 9-В класу - ІІІ місце, учитель Самотескул Н.В., Яцько Яна, учениця 11-А класу - ІІІ місце, учителі Каліш Л.В., Ворожбіт Л.В.

Тютюнник Анастасія стала учасницею ІІІ (обласного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка й виборола ІІ місце.

Попереду нові звершення. 15 учнів школи представлятимуть наше місто на ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів,  шестеро школярів готуються до міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАН України. Бажаємо їм успіхів та творчих злетів!

Результати олімпіад